Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit szedek,3X1 10-napos...

Clostit szedek,3X1 10-napos kúrát, ez alatt az idő alatt is teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Cisztám volt és azért írta fel az orvos hogy a mensimet meg hozza.A 10-nap alatt lehet peteérés? és teherbeesés?Nem szedtem még ilyet és ezért kérem a tanácsotokat.Köszi
2009. jún. 22. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A closty az peteérés elősegítő tabletta és 5 napig szokták szedni. A Norculut pedig az amit mensi meghozatalára kap az ember.. Legalábbis én még clostyt menstruáció segítésére nem hallottam, hogy szedi valaki. Szerintem mérd a reggeli hődet és abból látni fogod, hogy a gyógyszer milyen hatással van a szervezetedre és még a dokinak is meg tudod mutatni. Vagy ő honnan fogja tudni, hogy ez milyen hatással van a szervezetedre? Mert lehet hogy esetleg megjön tőle, de más hormonodat meg elrontja! Mérjél reggeli hőt!!
2009. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lehetne a Chlostytol menstruálni???Segít a peteérésben és vagy megtermékenyül vagy leválik és vér zel.
2009. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Closti elsősorban a peteérés előidézésével rakja helyre a mensit. De ha próbálkoztok alatta, akkor könnyen baba lehet!! Ha babát szeretnétek, legyetek rajta az ügyön minden 2. nap. Az nem görcsölős, ahhoz nem kell hőmérő. Csak szeretni egymást 2naponta, és akkor már megtettétek a baba érdekében, amit lehetett.
2009. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Igaz, kicsit későn írom a választ, de segíteni szeretnék a saját esetemből. Nekem nem volt cisztám, viszont hónapokig nem jött meg a mensim, ezért többször meghozta a doki norcoluttal. Aztán felírt clostyt is, peteérés serkentésre, ciklusszabályozásra. A mensi alatt kellett szednem 5 napon keresztül. Nálam érdekes volt, mert addig nem volt peteérésem (ovu teszt alapján), amíg a clostyt szedtem, pedig pont arra való. Abbahagytam a clostyt, önkényesen, gondoltam, eddig sem volt peteérés, ha ezután sem lesz, max nem változik semmi. Abban a hónapban volt peteérésem és sikerült a baba. Persze ezzel nem azt mondom, hogy önkényesen hagyd abba, csak leírtam a saját fura esetem. De tény, hogy a clostyt mensi alatt szedetik, és a peteérés serkentésére ill. a ciklus beállítására.

egy 19 hetes babás

2009. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!