Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki várandós úgy, h...

Lett valaki várandós úgy, h az ovu tesztje mindig negatívat mutatott?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék, hacsak nem csinálja az illető rossz időben a tesztet. Ha van peteérés, van Lh hormon is, amit kimutat a teszt.
2012. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem annyira működik az ovu teszt, menstruálnom kellene holnap, és ma 10.00-kor is pozitívat teszteltem..:D:D:DEgy idő után nevetséges az ovutesztelés..;)
2012. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezjó utolsó :) nekem mindig halványat mutat, vagyis egy árnyalattal világosabbat, mint a tesztcsík :D de van amikor semmit nem látni!mondjuk nekünk ezaz első próbálkozós hónapunk, és ehhez az ovu teszthez sem értek nagyon :D de sok siekrt neked is :)
2012. ápr. 24. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez a 3. ciklus, hogy ovutesztet használok.

Eddig mindig negatív volt. Amikor a hőgörbe szerint PÉ volt, akkor a teszten ugyan volt 2. csík, de halványabb, mint a kontroll csík.

Ebben a ciklusban a doki UH-val igazolta a PÉ-t 13. napon + hőgörbén is szépen látszik. Ehhez képest az OVU teszt 10-15 nap között végig negatív volt (bár az igaz, hogy a második csík folyamatosan erősödött, de soha nem lett olyan intenzív, mint a kontrollcsík). :o(

Én ezek alapján hagyom a csudába, ahhoz drága játékszer, hogy semmi értelme ne legyen. Lényeg a lényeg, nekem nem vált be.

2012. ápr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én úgy lettem várandós, hogy egyik nap sem mutatott egyértelmű pozitívat.Megfelelő módon és időben, nőgyógyásszal konzultálva alkalmaztam.
2012. ápr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor most kicsit megnyugodtam!Lehet nekem is el kéne kezdenem hőgörbét vezetni?az biztosan pontosabb!Csak mindig elfelejtem a hőmet megmérni reggel :( vagy lehet így első nekifutásra hagyni kéne ezeket a csudába :D nemtudom, de kicsit elvagy keseredve :(
2012. ápr. 25. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!