Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Diane35 abbahagyása után...

Diane35 abbahagyása után mennyire nehéz teherbe esni? Én 7 évig szedtem és három hónap kitisztulás után két hónapja próbálkozunk...

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
A két hónap még semmi! Átlagosan egy pár EGY ÉV alatt hoz össze egy bébit. A dokik is csak egy év sikertelen próbálkozás után kezdik a kivizsgálásokat. Ne görcsölj, ettől te még bármikor teherbeeshetsz!
2008. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 5 évig szedtem a diane35-öt.Tavaly májusában hagytam abba és azóta nem jött össze a baba.Még normális ciklusom, és peteérésem sincs.A clostit most fogom elkezdeni.Szerintem nem ártana ha ezt egy orvossal beszélnéd meg.Legalább megnézi minden rendben van e.Van normális ciklusod??
2008. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normálisnak mondható a ciklusom. Az első hónapban 31 napra, azóta 29-re jön meg. Neked be sem állt normálisan? És peteérésed sincs? Gyűlölöm ezt a vacak gyógyszert...
2008. ápr. 21. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy aktuális e még a kérdés, vagy azóta babós lettél -e, de nekem például teljesen pontosan megjön kezdettől hogy abba hagytam...ennek két és fél hónapja... Mi is próbálkozunk, kíváncsian várom,hogy mi lesz. Barátnőm Diane-t szedett és nagyon hamar babás lett, egészséges, gyönyörű és már 1,5éves a kisfiú. :-)

Hajrá!!!!

2008. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!