Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt egy vetélésem műszeres...

Ha volt egy vetélésem műszeres befejezéssel az mennyire befolyásolja a következő teherbeesést?

Figyelt kérdés
Eddig azzal vígasztaltam magam, hogy legalább könnyen teherbe tudok esni és majd lesz másik, aki egészséges. De most attól félek, hogy mi van, ha másodszorra nem megy olyan egyszerűen. Előzőleg azonnal sikerült amikor mi akartuk. Vagy ez egyéni alkattól függ?
2008. ápr. 18. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Sajnálom ami veled történt. Szerintem ez attól függ, hogy mennyi időt vársz rá. Biztos, hogy kell egy mininális 3 hónap a regenerálódásra. De szerintem negatívan nem befolyásolja, ha nincs semmi szervi baj. Inkább a lelki okok, amik igencsak gátat szabhatnak annak, hogy könnyen teherbe ess. De ne add fel, figyelj oda magadra, és nem lesz gond. Tapasztalatból mondom.

13 hetes kismama

2008. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Áttudom érezni a helyzeted, hasonló helyzetben voltam én is. A vetélésem után vártunk 3 hónapot és utána elsőre sikerült megint a terhesség. Ha lelkiekben felkészülsz rá nem lesz semmi baj.
2008. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Sajnos velem is megtörtént ez már 5-ször. Aki nem éli át ezt a fájdalmat nem tudhatja,hogy bennünk mi játszódik le ilyenkor. De a hatodik terhességem a műtét után már egy hónnappal megmaradt. Sose gondoltam volna,hogy nekem egyszer lehet még egészséges kisbabám,vagy hogy teherbe eshetek úgy,hogy nem vetélek el. De kapaszkodott a picikém és egészségesen világra jött. Sajnos a terhességgel elég sok komplikáció volt de erős voltam én is a baba is és sikerűlt a 41hét végéig kihordanom. Ne keseredj el biztos neked is sikerűl főleg ha könnyen teherbe tudsz esni. Szorítok nektek.
2008. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Elkeseredve már nem vagyok egyáltalán, inkább csak csalódott. Nekem is 3 hónap szünetet mondtak, de az utolsó válaszoló azt írt, hogy a műtét után egy hónap múlva már sikerült. Az hogy lehet? Nem kellett várni? Ja és hogy kell azt a 3 hónapot érteni? Most vola műtétem áprilisban akkor júliusban jöhet a baba?
2008. ápr. 18. 15:25
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Az előző válaszoló vagyok. Az én dokim azt mondta,hogy ezután a műtét után várjunk 6hetet a gyógyulás miatt. De nálunk ez tök véletlenűl történt meg egy jó kis buli után kicsit becsípve egymáséi lettünk. Akkor nem gondolkodtam azon,hogy úristen ezt nem szabadott volna. De meglett az eredménye egy gyönyörű kislány! Szerintem ha 6hetet vártok az bőven elég mert szülés után is annyi a regenerálódás és az komolyabb nyomokat hagy a méhen.
2008. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért csodálkozom a 3 hónapon, mert nekem volt több méhszáj műtétem és méh tisztításom, de ezek után mindig azt mondták, hogy hat hét után lehet nemi életet élni, mert annyi idő kell a gyógyuláshoz. Azt sosem tették hozzá, hogy de azért teherbe ne essek. Többek jártak így mint te és egészséges a babájuk. Megvárom amíg meggyógyulok és ha nem is célirányosan, próbálkozunk, de védekezni sem fogok.Hát lesz ami lesz. A természet állítólag okos.
2008. ápr. 18. 15:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez így van a természet majd megoldja!
2008. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a biztatást. Már olyan betegesen olvasgatom ezt az oldalt, mint ha ettől jobban menne az idő, pedig egy fenéket!!
2008. ápr. 18. 15:45
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Szia. Én tavaly nyáron jártam így, 10 hetes volt a babócánk. Kivártuk a 3 hónapot és szinte az első alkalommal összejött. Most már boldog 28 hetes kismama vagyok.

Remélem Neked is hamar összejön.

2008. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Én is pont ilyen helyzetben vagyok, mint Te! 4 hete volt műszeres befejezésem és alig várom, hogy elteljen ez a 3 hónap. Nekem ennyit mondott a doki, a védőnő viszont 6 hónapot mondott. A dokinak hiszek és júliusban újra próbálkozunk... :). Naponta többször is olvasom ezt az oldalt, lelkileg nekem nagyon jót tesz, gondolom Te is így vagy vele. Drukkolok, hogy mihamarabb babásak legyünk!
2008. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!