Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam egy tesztet...

Tegnap csináltam egy tesztet miszerint kisbabát várok. az első babával nem éreztem dudort most viszont ha lefekszem akkor kitapintható(nem kell keresni). lehet hogy régebb óta terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
ha már kézzel érzed, akkor legalább 3 hónpos lennél...előtte semmiképp nem érezheted, vagy nem a babát. Orvoshoz!!!
2008. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igazad van,felkeresem az orvosom mert lehet hogy már régebb óta van babóca!én is arra gyanakszom hogy nem 4-5 hetes.
2008. ápr. 18. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:

10-11hetes lehettem mikor előszőr éreztem a dudort.

szerintem is menj el dokihoz, de valószínű már a méhed tapintod ki.

sok sikert

2008. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mármint a méhet lehet kitapintani?

én még nem voltam terhes - de remélem most az vagyok:) - csak azért kérdezem, mert én igazából bal oldalon érzem a petefészkemet vagy nem is tudom mit, de sokszor szúrkál is, kb. 1 hete már, és eddig még sosem éreztem és még van 5 napom a nem vártig...

2008. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát ilyen korán még nem a babát érezni :) , hanem a növekvő méhet. amiben ugye fejlődik a picike.
2008. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csajok!én írtam a kérdést és köszi az eddigi válaszokat.szerintem nem a méhemet tapintom.az első gyermekemnél a doki csak erős nyomással tapintotta ki azt már nem tudom megmondani hogy hány hetessen,most viszont fura hogy lefekszem és saját magamnak nyomások és keresgélések nélkül kitapintom a dudort.feltétlen felkeresem az orvosom mert az azért nincs kizárva hogy már régebb óta bennem lehet a csöpség.én az elsővel is szerencsés voltam az egész terhességem alatt mert csak a hasam nőt(tünetem semmi)
2008. ápr. 18. 10:31
 7/10 anonim ***** válasza:
hol kell ezt a dudort keresni? hol tapintod ki?
2008. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a jobb oldali petefészeknél!
2008. ápr. 18. 11:08
 9/10 anonim ***** válasza:
mikor volt az utolsó mensid?
2008. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elmondásod alapján babát vársz, de menj el orvoshoz, mert ő mégcsak biztosat tud mondani és persze, gratulálok is neked!
2008. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!