Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene megjőnnie a menzimn...

Ma kellene megjőnnie a menzimnek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma kéne megjőnnie de még nincs semmi jele.ilyen fehér folyásom van.már elnézést a kifejezésért.szerintetek babás lennék?
2012. ápr. 18. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
úristen......honnan tudnánk????
2012. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a kérdés az hogy már tesztelhetek?biztossat fog mutatni?ne uristenezzél itt..kérdezem is hogy babás lennék?véleményt kértem nem uristenezést!!!!!!!
2012. ápr. 18. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem korábban kimutatta a teszt h babás vagyok, nemvárt előtt 4 nappal. Barátnőm nem 1 hét késést se mutatott a teszt. Próbáld meg, elvileg kimutathatja.

Ha nem esel kétségbe, hogy negatív lesz esetleg akkor tesztelt. És ha nem jön meg, akkor pár nap múlva újra tesztelhetsz.


Sok sikert :)

2012. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt nem kérdezted, hogy tesztelhetsz-e. Arra a kérdésre pedig, hogy babás vagy-e, mi tényleg nem tudjuk a választ. A fehér folyás még nem jelent terhességet, ahogy az sem, hogy ma kell megjönnie és még nem jött.

Ha holnap sem jön meg, akkor pénteken reggel első pisiből csinálj egy tesztet. Én addig várnék vele. Drukkolok, hogy baba legyen!

2012. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nekem sosem késett még :)
2012. ápr. 18. 12:46
 6/9 anonim ***** válasza:
En nemvart elott 3 nappal teszteltem es jol lathato pozi lett.. :) Ha szeretnel tesztelj,de ha negativ,akkor meg mindig van esely babara.
2012. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A menstruációs ciklus elég bonyolult és összetett folyamat és nagyon sok minden megzavarhatja. Pl: stressz, utazás, időjárás változás, front, gyógyszer szedés,betegség. A megtermékenyített petesejt beágyazódása csak az megtermékenyítés utáni 7-10-edik napon kezdődik és 5 napig tart. Csak ekkor kezd el a Hcg termelődni, amit a teszt kimutat. Röviden: ne ess kétségbe rögtön, hanem várj még 2-3 napot és akkor tesztelj. Ha negatív, de terhesnek érzed magad, akkor újabb 3 nap múlva ismételd a tesztet. Remélem, tudtam segíteni.
2012. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 2 napja késik, de én csak majd pénteken akarok tesztelni, ha akkor se jelentkezik.Egy kicsit légy türelemmel, jobb egy erősebb pozit látni mint egy halvány vonalkát és azon izgulni hogy most ez pozi vagy nem.Ha meg nega akkor meg úgy le tudja lombozni az embert.Ha mégis tesztel írd meg az eredményt légyszi.Szurkolok neked!:-)
2012. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
okés.de te is ird meg ide hogy mi lett a végeredmény.szoritok én is neked :)
2012. ápr. 18. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!