Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat-e terhességre ha a...

Utalhat-e terhességre ha a beágyazódás napján felment a hőm 37,7-re?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénzeken volt pé. és úgy számolom hogy most körűl kellene leni a beágyazódásnak ha sikerült? Tegnap és tegnapelőtt felment a hőm 37,7-re és egész nap ennyi volt ma már csak 71,2 szerintetek mit jelen ez? ma vagyok a cikusom 21-ik napján, mindig 28 napra jön meg.
2008. ápr. 18. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom biztosra, de nekem is hasonló a görbém...a pé utáni fázis közepén megint felment. Ez lehet a beágyazódástól, mert akkor még több ???hormont termel a szervezet...de nézd meg a babtervezok.otthona.net oldalt! Ott vannak ilyen trifázisos görbék...
2008. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én hallottam olyat hogy ha a pé. utáni közép időben ha felmegy a hő az ualhat beágyazódásra.Volt már így valaki? Neked mikor kell megjönni, hanyadik napon ment fel a hőd?
2008. ápr. 18. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem szerdán kellett volna megjönnie. A pé-m 4-én volt, akkor elindult fölfelé a hőm (36,7), aztán 12-én még jobban felment (37 körülire). Remélem mindkettőnknek a beágyazódása volt!
2008. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megint én vagyok, csak az jutott eszembe, hogy azon a weblapon is azt írják, hogy ez a típusú hőgörbe 95 %-ban terheseknél fordul elő...de sajna van 5 %, ahol nem emiat van.
2008. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon drukkolok mindkettőnknek. Mikor fogsz tesztelni? Kérlek ird meg mi lett az eredménye.Amúgy van valami terhes tüneted?
2008. ápr. 18. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:
én tegnap előtt teszteltem, de nega lett. Ha kibírom, akkor csak hétfőn tesztelek legközelebb...én írtam az előbb azt a kérdést, ami úgy kezdődik, hogy "ez a 37. napom"...ot leírtam a tüneteim. Nekem van már egy gyerekem, amikor vele terhes lettem, őt sem mutatta ki a teszt, csak a 6. hét után.
2008. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!