Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most nem látni domináns...

Ha most nem látni domináns tüszőt, akkor enne a ciklusban már nem is lesz domináns tüsző? Nem fog az egyik dominánsá válni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A ciklusod hanyadik napján jársz?
2012. ápr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

20.

de ez sajnos nem jelent semmit, mert nincs igazi ciklusom:(

2012. ápr. 18. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem sem volt a 14. napon domináns tüszőm és a 41. napon + lett a terhességi teszt. Valamikor a 26-28. nap körül érett meg egy petesejtem, amiből lett a kisebbik fiam. Ja, és Closty mellett volt mindez.
2012. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jajj, de örülnék neki én is! Clostit kaptam ebben a hónapban én is.:)
2012. ápr. 20. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Még annyi érdekességként, hogy a nagyfiam előtt 3x3 Clostys hónapot csináltam végig, mindig volt domináns tüszőm és mégsem sikerült teherbe esni. Aztán amikor abbahagytam a gyógyszereket, mert kivoltam mindentől, spontán fogant meg a nagyfiam.


Kistesó első Clostys hónapban sikerült. Bár Ő is az esélytelenek nyugalmával fogant, mert ugye a doki szerint lemondhattunk már arról a hónapról domináns tüsző nélkül.


Drukkolok neked is hogy sikerüljön!


3 éves és 4 hónapos kisfiú anyukája

2012. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia! closty szedése mellett nekem a 32. napra lett érett tüszőm. két hét múlva kiderül, hogy lesz e baba belőle.
2012. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor még nekem sem kell elkeserednem???

Ma voltam UH-n endometrium 5 mm domináns tüsző még nincs és a 10. napon vagyok. keddre (14. nap) visszarendeltek ellenőrző UH-ra. Reménykedhetek még hogy talán lesz peteérésem???

2 éve várjuk a babát.

2012. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Persze hogy reménykedhetsz! Nálunk a nagyobbik fiamra 4 évet vártunk (előtte 2 évvel 20 hetes ikreket vesztettem el), a második fiam az első hónapban sikerült. A többit már fent leírtam.


Drukkolok neked is!

2012. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi!

És még egy kérdés!

Ha mondjuk nem látnak semmit kedden (14. nap) és felírják megint a provera-t (múlt hónapba 15. naptól a 24. napig szedtem és 27. napon jött meg) és másnap elkezdem szedni és késői peteérésem lesz akkor abból megint nem lesz baba mert megvonásos vérzést okoz ez a gyógyszer és ha össze is jönne akkor el fog menni nem??? Mert nekem nincsen spontán ciklusom. Csak gyógyszerrel jön meg. :(

2012. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!