Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-30 naposak a ciklusaim, a...

25-30 naposak a ciklusaim, a 27. napon erdemes egy reggelit tesztelnem?

Figyelt kérdés
mult honapban 25 nap volt elotte 27, de volt mar 30 napos is. Ket napig fajt a mellbimbom, alig birtam zuhanyozni, de most inkabb csak kicsit erzekenyebb a szokasosnal. Nagyon remenykedem...
2012. ápr. 17. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Attól függ sztem,hogy hány nap telt el az ovuláciotól!

Én még legalább 2 napot várnék a helyedben!

Drukkolok,hogy amikor tesztelsz pozitív legyen

K

2012. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szabálytalan ciklus esetén érdemes többet várni. lehet, hogy ha túl korán csinálod negatívat mutat, mert nem elég magas a Hcg szinted. Én négy napot vártam a teszttel az esedékes vérzés napjától és olyan volt, mintha elmaszatolódott volna. Újabb három nap múlva ismételtem és akkor már egyértelmű volt, hogy pozitív. Szerintem ne kapkodd el, és akkor biztosabb az eredmény. Tudom, hogy nehéz dolog türelmesnek lenni. Kitartást, drukkolok a két csíknak!
2012. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!