Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire számíthatok, ha nem lesz...

Mire számíthatok, ha nem lesz most sem peteérésem?

Figyelt kérdés
Kaáli intézetbe járunk. Provera-t kaptam hogy megjöjjön a vérzés és closty-t peteérésre. (pco-m van, ciszták nincsenek csak éretlen tüszők)
2012. ápr. 15. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire számíthatsz, ha nem lesz peteérésed?Akkor nem fogsz teherbeesni sem.De, ha lesz peteérésed, akkor megvan az esély rá.Szerintem rosszul tetted fel a kérdést.:)Fogalmazd át egy kicsit, mert nem derül ki belőle, mire vagy kíváncsi konkrétan.:)
2012. ápr. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom arra kiváncsi, hogy akkor milyen kezelést fog kapni ezután, vagy hogyan tovább, mit fog a doki adni neki. De javits ki Kedves Kérdező, ha nem így gondolod.
2012. ápr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Igen így értettem a kérdést! És köszi a választ.

Arra lennék kíváncsi, hogy most ha nem lesz peteérésem, akkor mondjuk mivel stimulálnak. Megint closty-val??? Vagy valami erősebbel???

Vagy ha meg lesz peteérésem akkor azt mondják hogy próbálkozzunk, vagy esetleg inszem??? Mert még összeférhetetlenségi vizsgálaton nem voltunk, mert azt csak spontán ciklusban csinálják és nekem nincs.

2012. ápr. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!