Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Betegség és gyógyszer mutathat...

Betegség és gyógyszer mutathat rossz eredményt az ovu teszten?

Figyelt kérdés
Tegnap óta beteg vagyok,fáj a torkom,köhögök,meg a láz és hőemelkedés váltja egymást. Így elővettem az ovu tesztet,mert a hőmet felesleges mérni. Iszom az aspirin komplexet,meg szedem a rubophent ha lázas vagyok. Ettől lehet rossz az eredményem? Ma vagyok a 11. napon mensitől számítva. Eddig ittam a cickafarkot. Mikor kezdjem el a palástfüvet? Változó a mensim,hol 24 hol 26 hol 29 napra jön meg. Holnaptól ihatom? avagy csak ha pozitív lesz az ovu tesztem?
2012. ápr. 15. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A teákhoz nem értek.

A tesztet viszont csak olyan gyógyszerek befolyásolhatják, amik LH szint növekedést okoznak. Az aspirin meg a rubophen nem ilyen, tehát nem befolyásolja a teszt eredményét.

2012. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet. Minden jót!
2012. ápr. 15. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek a gyógyszerek nem befolyásolják az ovutesztet. Én a cickát addig ittam, amíg nem lett az ovuteszt pozi, és még megvártam az első nega napot is (ugye ha már kicsivel halványabb a tesztcsík, mint előző nap, akkor már negának számit), aznap reggel még ittam a cickát, mert elvileg segít a tüszőt is megrepeszteni. És másnaptól már a palástfüvet. Szóval az első nega napig cicka, ugye elviekben akkor van tüszőrepedés valahogy és utána palást :) Én így csináltam :) Sok sikert!
2012. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp várd meg a pozi ovunapot, sőt szerintem még az első nega napot is, addig cickázz, hagy repedjen meg az a tüsző, mert ha elkezded inni most a palástot, az nem arra hat. Az csak a méhedet készíti elő, ha már megvolt a tüszőrepedés, és segít megtartani a megtermékenyített petesejtet :)
2012. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!