Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, ha valakinek nehezen...

Normális, ha valakinek nehezen, elhúzódva (nem igazán vérezve) jön meg a mensije, miután sárgatest hormont szed?

Figyelt kérdés
Számolhatom már a megjelenést első napnak, csak mert el kellene kezdenem a 3.on a clostit.
2008. ápr. 17. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked is duphastont után kell megjönnie a mesidnek és majd clostit szedni?

Nekem már 2-szor kell duphastont szednem. Első alkalommal 5 napig 3*1-t kellett, majd az azt követő 5. napon meg is jött a mesim igaz az első nap elég akadozó volt, talán a 3. napon volt félig meddig nor,álisnak mondható. Akkor ugyan clostit nem írt a dokim csak most. A gyógyszered elfogyása után hányadik napon jött meg?

2008. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem inszemem volt, ezért a beágyazódás végett kellett duphasotnt szednem, teherbeesés esetén több hónapig, nem esés esetén a negatív tesztig. Nos, sajnos az utóbbi jött be, így 3 hét (inszemtől kezdve) szedés után abbahagytam. A reggelit nem vettem be és azonnal meg is jött. Először kevésbé (mint írtam is), aztán a 2. napon soha nem látott mennyiségben. Most vagyok a 3.on, de nem fogom elkezdeni a clostit (és merional injekciót is kellene a köv. inszem miatt), kicsit sok lenne a hormonokból két egymást követő hónapban, így most egyet kihagyunk. De szerintem neked a doki jól mondta a dolgokat. Ha valamit kihagytam kérdezz rá nyugodtan.

2008. ápr. 18. 08:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én voltam a válaszoló, azt hittem , hogy te is hasonló cipőben jársz mint én. Dokidat kérdezted, hogy normális-e így a mesid? Lehet, hogy tényleg a hormonok nagy mennyisége okozza a mesis gondjaidat. Szerintem mindenképpen beszélj a dokiddal.
2008. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!