Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti ebből a diagramból mit...

Ti ebből a diagramból mit olvastok ki? Megnéznétek?

Figyelt kérdés

Most estére nagyon elkezdett szúrni a bal petefészkem, de folyamatosan meg a méhem. Mitől lehet?


[link]


2012. ápr. 13. 21:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Mensi végén ilyen magas a hőm, aztán lemegy, aztán nagyjából stagnál... lehet, hogy rögtön mensi után van peteérés?
2012. ápr. 13. 21:17
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én semmit nem tudok leolvasni.Szerintem egy időben mérjed ne fél órával később.És valamiért non magas a hőd.Ciszta is tarthatja magasan.Mióta vezetsz hőt?
2012. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát még csak most kezdtem el rögzítgetni, de régen is méregettem és akkor is magas volt, rendszeresen járok dokihoz és minden oké. le is esik általában mensi előtt
2012. ápr. 14. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!