Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány százalék az esélye így a...

Hány százalék az esélye így a terhességnek?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek egy hónapja, ám elfelejtettem, hogy az egyik gyógyszer, amit szednem kellett pár napig, antibiotikumot tartalmaz. Tegnapelőtt voltam együtt a párommal, nem élvezett belém, de megvan rá az esély, hogy az előváladék belém került, mivel rövid ideig a hüvelyemben volt a pénisze.
2012. ápr. 13. 17:05
 1/9 anonim válasza:
100%
Megvan, kiszámoltam. 17, 453666 %
2012. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
50%-igen
2012. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, javítom: mennyi az esélye?
2012. ápr. 13. 17:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Szaladj ki az ügyeletre, és beszélj egy orvossal! Ez nem olyan kérdés amit itt kell feltenned.
2012. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kicsi az esélye nem valószínű hogy terhes vagy
2012. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég kicsi rá az esély, de már nem sok mindent tehetsz...


Legközelebb, ha a dokid valamilyen gyógyszert ír fel neked, mondd meg neki, hogy fogamzásgátlót szedsz. Nekem is egyszer írt fel a dokim antibiotikumot, mondtam, hogy bogyót szedek, és megnyugtatott, hogy ez nagyon gyenge antibiotikum, nem lesz hatással a fogamzásgátlómra. Ezen kívül olvasd el a betegtájékoztatót, abba bele van írva általában, hogy gyengíti-e a tabi hatását.

2012. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Tetraciklint szedtem pár napig a gyulladt fogam miatt. A doki nem kérdezte, én elfelejtettem mondani, hogy tabit szedek. Április 23-ára vagyok programálva nőgyógyászhoz, akkor kiderül minden...
2012. ápr. 13. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont tetraciklint?

Azért mindegy, mert esemény utánit fogamzásgátló mellett nem lehet bevenni, az esélye annak, hogy azért rendszeres gyógyszerszedés mellett teherbe esel előváladéktól igen kicsi, de láttunk már mindent. Várj, és kiderül, sajnos most nincs más megoldás.

2012. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, az esély meg van rá, hiszen valaki már "szélfújástól" is teherbe esik, valakinek meg, ha akarja sem könnyen jön össze. Bár én úgy gondolom, hogy nagyon kicsi a valószínűsége.
2012. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!