Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel teszteltem Acon...

Ma reggel teszteltem Acon teszttel, 10-es érzékenységűvel. 10 percig olvasható le. 8 perc után néztem meg. Nagyon halvány 2. vonal van! Ez pozitív?

Figyelt kérdés

Nem szellemvonal, mert nem szürke, hanem barnás, de jól látszik a csík formája, ugyanolyan vastag, mint a controll vonal, csak ez halvány.

Április 3-án voltunk együtt, akkor volt pé-em. (tojásfehérjeszerű, nyúlós nyálka 2-a reggel, jobboldalon szurka 2-a éjjeltől 3-a délelőttig). Ez pont 2 hete volt. A ciklusaim 35 naposak, csak nem bírtam várni. :)


2008. ápr. 17. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A halvány csík is csík! Gratulálok!
2008. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bizti? annyira szeretném elhinni... :)

Ha nincs baba, akkor egyáltalán nem láthatnék még halvány csíkot sem, nem?

2008. ápr. 17. 12:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pozitív biztos szokott lenni. Ha negatív, akkor az még nem mindig biztos, lehet, hogy csak kevés a hcg a szervezetben. De ha az megnyugtat csinálj még egy tesztet.
2008. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
most teszteltem,gabriell-el.2 csík!!!!!!!!!!!!!!!!!4 napot késett és nem bírtam tovább
2008. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
gratula!szeretnék hamar együttérezni veled:)
2008. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az Acon mutatta a halyvany masodik csikot, alig lattam, de ott volt.

Gratula!

18 hetes kismama

2008. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen??? Jaj, de jó!!! Köszönöm! :) Jó, hogy te is acon-nal teszteltél! Bíztam benne, hogy lesz valaki, akinek ilyen szempontból személyes az ügy. :)

Boldog babavárást!

2008. ápr. 17. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Így van, a halvány csík is csík!

Gratula! :)

2008. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

3-4 nap múlva azért csinálok egy tesztet, hátha az már sötétebb csíkos lesz. :)

2008. ápr. 17. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!