Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger, derékfájás, étvágyt...

Hányinger, derékfájás, étvágytalanság, vagy éppen éhségérzet! Lehet hogy baba? Már második napja hányok a kávé miatt! tesztem negativ!

Figyelt kérdés
Mintha jobban érezném a jobb petefészkemet!Menzit hó végére nem várom!Lehet korai terhesség?Segitsetek!
2008. ápr. 17. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a hónap végére nem várod a menszit akkor ezek a tünetek túl koraiak!
2008. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Márciusban egy napig volt meg!Az is kevés volt és késve jött meg!Eddig minden honapban pontos volt!
2008. ápr. 17. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
teszt
2008. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt nem írtad az előbb.ha így áll a dolog akkor teszt!sok sikert!
2008. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félek hogy megint negativ lesz!
2008. ápr. 17. 11:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne féjj a tesztől! Tezteljj és meglátod!
2008. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézd,két dolgot írnék,és előre kérlek hogy ne haragudj rám.

1.Én is voltam így,méghozzá méhen kívüli babával,de akkor a mensi után!!!!!(nem előtt) megmaradt és erősödött a cicifájásom,és majd a duplájára nőtt,pedig alapjáraton sem kicsi.Rá 10 napra derült ki hogy terhes vok,a többit már pár hónapja ide leírtam.

2.Sajna ha csak a hónap végére várod,és a teszted nega volt,akkor nem vagy babás,PÉ-d most volt a napokban,vagy lesz.Én inkább azt mondanám(és tényleg ne haragudj),de túl görcsösen akarod a babát,és ezért produkálsz álterhes tüneteket.Amikor a 3.babánkkal is elvetéltem,ilyen tüneteim voltak,mert bemagyaráztam magamnak,hogy terhes vagyok,pedig nem is voltam az.Aztán észhez tértem,és a tüneteim megszűntek.Még egy dolog.Petefészek ciszta is okozhat efféle tüneteket,sztem nem ártana,ha megnézetnéd magad.Sok sikert.Egy öreg róka

2008. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!