Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hirtelen elmúlt a mellfájásom,...

Hirtelen elmúlt a mellfájásom, lehet azért baba a dologban?

Figyelt kérdés
Két hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót. Megjött rendesen 28 nap múlva márciusban, és most várom- azaz nem várom- jövő hét végére. A párommal együtt voltunk kb két három naponta. És persze ovu-tesztet is vettem, és előtte, utána és peteéréskor is együtt voltunk. Jól látszott a két csík az ovu-teszten. Ez volt április 11, 12.e körül. Akkor már kezdtem érezni a mellemet ha hozzáértem, hogy fájdogál, meg a mellbimbóm is érzékeny. Viszont ma már nem nagyon érzem a fájdogálást a mellemben, de a mellbimbóm érzékeny még. Ma éppen a bal petefészkem szúrkál néha, pár napig a jobbot éreztem. Hát nem tudom mi lehet. Ha jönni akar a baba, úgyis jönni fog, én ezt tudom, csak furának tartottam hogy most meg nem fáj a mellem. Szerintetek mi lehet? köszike
2008. ápr. 17. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is hol faj hol nem a mellem..en 9 hetes vagyok..szerintem ha jovoheten nem jon meg tesztelj..a mensi elott normalis hogy faj a mell viszont a mellbimbo akkor nem szokott erzekeny lenni...nagy esely hogy babas vagy..sok sikert!
2008. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!