Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4hónapja szeretnénk babát a...

4hónapja szeretnénk babát a párommal, de sajnos ma megint beteg lettem és már kezdek nagyon ideges lenni. Mit tegyek, hogy sikerüljön teherbe esnem?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
PRÓBÁLD MEG ELFOGLALNI MAGAD ÉS ÉLVEZD A SZEXET DE MOST KOMOLYAN
2008. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

AKÁR MINDEN NAP SŐT LEHET MINDEN NAP KÉTSZER IS

HAJRÁ

2008. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a masodik ponapban sikerult teherbe esnem es szerintem probald meg te is a mensid utan 12 vagy 13 dik napkor legyetek eggyutt,tehat akkor legyen az aktus,a mensi vegetol szamol,persze azelott is es utan is barmikor..de aznap is!es emeld meg a csipodet miutan beledelvez,nekem ez sikerult...tegnap voltam dokinal es mar ott dobog a pocimban egy kis 9 hetes szivecske...sok sikert. drukkolok!
2008. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a láb-csípő emelést ajánlom, de nem csak 1-2 percig, hanem legalább egy óráig úgy kell maradni. Közben pedig erősen gondolj arra, hogy sikerül...
2008. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

LÁnyok,lányok.....!!!!!!


MIre ez a nagy sietség????KÖzvetlen előttem szólónak piszok nagy mázlija van,hogy 2xra sikerült nekik,és egészséges babát kívánok könnyű terhességgel!Ezer nőből egy,a legutóbbi felmérés alapján az ő mázlija.MI 29 hónapja,nem 4!!! próbálkozunk,3 terhességen vagyok túl,egyik sem maradt meg sajna,de ettől függetlenül még nem parázok,pedig a méhen kívüli baba miatt még össze-vissza kaszaboltak is.

Majd ha 1,5 évig nem jön össze a babátok,akkor esetleg fordulj dokihoz,bár engem,és még jó pár "pályatársamat" elküldtek a jó fenébe,hogy mire a nagy sietség,másfél év még nem idő,van aki 7,meg 10 ÉVET vár egy babára.

Az pedig,hogy "mostvagyokhónapközepénszeretkezzünkmostazonnal",na ez tuti,hogy nem fog kisbabát eredményezni.2 naponta szeretkezni igazi borzongatót,popsi alá párna,és így elaludni.Szigorúan tilos utána felkelni,mosakodni menni,stb..Ha zavar,hogy folyik,tegyél betétet,vagy zsepit a lábaid közé.Ha csak akkor szexeltek,mikor "kell",akkor sem a baba nem fog összejönni,és a pasi is előbb-utóbb lefog kopni,vagy új hús után néz melletted,mert ők nem viselik annyira jól a szextelenséget,mint a nők.Nekik kell szex 30 napból legalább 15-ön.De inkább többször.Ne haragudj,ez az igazság.TÜRELEM,és lesz baba.Sok sikert.Egy öreg róka

2008. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!