Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvos diagnozis, jó vagy nem?

Orvos diagnozis, jó vagy nem?

Figyelt kérdés
Lányok voltam dokinál,ultrahangon.máj.17-dikén volt az utolso mensim.Mult héten a doki cisztát állapított meg 37,3mm -est.Tegnap szintén voltam,ez a ciszta 16,1mm-re csökkent,de a mensim nem jött meg,babás sem vagyok:((( írt fel nekem norkulot gyogyszert,3x1-gyet hogy a mensimet meghozza meg.Azt mondta hogy ez után lehet dolgozni a babán,juliusban.Szeretnek tanácsot kérni a gyogyszerről és a leírtakról.Minden tanács érdekel.Előre is köszi:))))
2009. jún. 18. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt a gyógyszert kaptam és amint elfogyott a gyógyszer másnap már jelentkezett is a mensim!
2009. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ettöl a gyogyszertől nem tért vissza a ciszta?? sikerűlt rendbe hozni a mensit?
2009. jún. 18. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem azóta nincs cysztám, rendesen kifakasztotta a gyógyszer! a mensim is rendeződött már a következő hónapban pontosan 28 napra jött meg! És indulhatott a babatervezés!
2009. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj ez jóóóóó hííír!!!! Köszönöm:))))) Nekem már mindent mondtak,hogy a gyogyszertől csak idéglenesen mulik el stb.műtét is szóba jött,nagyon félek mert eléggé hajlamos vagyok a cisztára.
2009. jún. 18. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!