Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüszőrepedés után lecsökkenh...

A tüszőrepedés után lecsökkenhet a hő, de utána visszamegy. Csak akkor megy vissza, ha van babó vagy egyébként is visszamegy? Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyébként is fel megy a hő, ha nem vagy terhes akkor a menstruáció előtt vagy alatt leesik.
2009. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tüszőrepedés előtt egy nappal hirtelen leesik a hő a legtöbb esetben.


Tüszőrepedés napján elindul felfelé, magasabbra, mint az alaphőd, és fent is marad egészen a mensiig. Vérzés előtt vagy vérzés alatt megint leesik. Ha babás vagy, akkor természetesen magasan marad, vagy még magasabbra kúszik pár tizeddel (ez utóbbit hívják trifázisos görbének).


Tüszőrepedés után két nappal előfordulhat egynapos pici visszaesés. Ez teljesen normális.


Tüszőrepedés után hét nappal előfordulhat egynapos kisebb vagy nagyobb hőleesés, akár babás vagy, akár nem, egy újabb ösztrogénhullám miatt. Ha van beágyazódás, az is nagyjából erre az időre tehető, de a kettő nem függ össze.


Hát, úgy kábé ennyi, tömören. :-)

2009. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy igen, 1-2 tized fokot eshet tüszőrepedés után, ami visszakúszik. Volt ilyen görbém, ami tökéletesen alakult és terhes lettem. De ez a gyakoribb, hogy a görbéim így alakulnak akkor is, ha nem sikerül. Az a leesés is lehet gyanús, ha mondjuk kicsit többet esik és nem egy nap alatt, majd visszakúszik és utána látszik hogy fent "akar" maradni, de bizonytalanul megint kezd lefele csökkenni. Azért ha többször csinálod a mérést és nincs különösebb más behatás, akkor megismered a szervezeted. Bár ugye pont az lenne a lényeg, hogy erre ne legyen idő, hogy mihamarabb sikerüljön a baba.

Nagyon is jót kérdeztél!

2009. jún. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ lányok!
2009. jún. 18. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!