Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kb 2 hete késik a menszesz...

Már kb 2 hete késik a menszeszem... De viszont van fehér folyásom... Semmi terhességre utaló tünet... Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Amúgy ma csinálok tesztet! ! ! Egy elkeseredett lány:
2008. ápr. 16. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Már rég tesztelned kellett volna.Terhes lehetsz,miért ne lehetnél.Egyébként miért vagy elkeseredve?Most akarsz vagy nem akarsz gyereket???
2008. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A 2 hetes késés alapján igen, lehetsz, nem mindenkinek jelentkeznek tünetek, vagy van akinek csak később.

Mindenképp tesztelj!

2008. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bizonyára azért Vagyok elkeseredett mert nem akarok gyereket, sztem ez egyértelmű!!!
2008. ápr. 16. 11:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért nem védekeztetek? Már örülne ha egyböl összejön te viszont eldobod magadtol a babyt!
2008. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ne ítélkezzünk senki felett


nekem mikor nem jött meg,fehérfolyásom volt, és 5 nap késés után a teszt jelezte a babót...

szurkolok,h ugy legyen ahogy te szeretnéd!!!


25 hetes kismama

2008. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok,hány éves vagy?

ird meg mi lett a teszt ereménye..

2008. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem szeretnéd a gyerkőcöt, minél előbb tesztelj, és ha pozitív - ami valószínű - menj orvoshoz, és majd ő segít neked! Sajnálom, mert mi, és szerintem itt sokan még nagyon régóta próbálkoznak a babóval, és nem sikerül. De tényleg igaza van az egyik hozzászólónak, hogy ne ítélkezzünk senki felett! Szorítok neked! Kívánom, hogy úgy alakuljanak a dolgaid ahogyan szeretnéd!
2008. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szoritok neked hogy ne legyél az!

egyépként nemhiaszem hogy az vagy nem kell ezért elekseredni. eggyáltalán nembisztos hogy baba. lehet hogy csak ugy késik

2008. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16 éves Vagyok és a tesztem eredménye negatív lett!!!
2008. ápr. 17. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!