Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Szerintetek akkor mikor...

SOS! Szerintetek akkor mikor volt a peteérésem? A többi lent!

Figyelt kérdés

A ciklusaim 26-30 nap között mozognak.Tehát nem tudom pontosan kiszámolni a pé-met.Vettem ovulációs tesztet is.Kb a 10-11 napon éreztem has szurkát,menstruációhoz hasonló görcsöket.Aztán jött a nyák is.Az ovu teszt a 13.nap lett pozitív délután addig negatív volt.De este amikor újra csináltam már negatívat mutatott.Viszont még aznap délelőtt,volt egy pár csepp pecsételő vérzésem,ami csak a wc papíron látszott.Aznap lehetett peteérés?És ha előző két este együtt voltunk az jó?

Köszi a válaszokat!!!!!


2012. ápr. 5. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó lehet persze. A katonák napokat is képesek várakozni, de egy napot simán.

Hogy mikor volt pontosan, azt senki meg nem mondja, de több jel is utal arra, hogy megvolt, szóval lehet reménykedni!

2012. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az még csak a 12-13.nap volt...akkor is lehet pete érés?
2012. ápr. 5. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:
A peteérés lehetett később, pl a 14-15 napon, ezt megvárhatták odabent a katonák.
2012. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!