Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon sok tünetem van ami...

Nagyon sok tünetem van ami terhességre utal,de van 2 terheségi tesztem ami negativ! Félek hogy más bajom van! Esetleg ciszta?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék ha baba lenne!menzeszem 23.án lenne esedékes!mult honapban csak egy napig tartott!Velem van a baj?Bebeszélem?
2008. ápr. 16. 09:47
 1/6 A kérdező kommentje:
ciklusaim átlagosan 32 naposak!
2008. ápr. 16. 09:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki a 23-át és ha nem jön meg tesztelj újra! Aztán menj el dokihoz.
2008. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
miből gondolod hogy ciszta?az nagyon sok pisivel és fájdalmas együttléttel jár te viszont csak negatív tesztről és egy napos mensziről írsz.rengeteg tényező befolyásolj a menszit.volt hogy csak két napig tartott nekem is aztán kiderült hogy nem baba!várj még egy kicsit és csak az elmaradt menszi után egy héttel tesztelj és ne szomorodj el!
2008. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A ciszta nem okoz terhességi tüneteket csak nőgyógyászatiakat. Lehetséges hogy cisztád van főleg ha a múlt hónapban is csak 1 napig volt meg. Menj el orvoshoz mielőbb.

Egyébként én 27 hetes terhes vagyok és 12 hétig cisztám volt a baba mellett, majd felszívódott.

2008. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nembaba lehet mert a tesztnek kikellet volna mutatnia. én is igy vagyoik vele nekem sincs baba
2008. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért bízik meg mindenki annyira a tesztekben... Én is azt mondtam magamnak, hogy biztos csak bebeszélem a tüneteket, hiszen a tesztek negatívak... Ja. A tesztek. Aztán elmentem dokihoz és 6 hetes terhes voltam.

27 hetes kismama

2008. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!