Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy a teszt a 4-5...

Van olyan hogy a teszt a 4-5 hetes terhességet még nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán. De volt már olyan hogy valakinek abszólut nem mutatta ki és mégis babás volt.Ha rossz a teszt akkor lehetséges,de azért 4-5 hetes terhességnél már kéne lenni hcg-nek, még a délutáni vizeletbe is.Honnan tudod hogy 4-5 hetes vagy? 39 hetes kismama
2008. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és 20-as érzékenységű volt a teszt.Nagyon el vagyok keseredve,mert már annyira reménykedtem hogy végre sikerült a baba,mert a mellem sokkal eresebb meg érzékenyebb lett a mellbimbóm környékén,hőm is fent van,és néha jön rám melegség érzés.Vagy ezek lehetnek cisztától is,vagy esetleg még is terhes lehetek?
2008. ápr. 16. 09:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hét után jelezte először a babát...türelem.
2008. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Els válaszóló vagyok.Tesztelj mégegyet. Nekem cystám volt évekig a terhesség előtt, nem volt tünet, a néha nyílaló hasfájáson kívűl.Ne magyarázz magadnak be semmit. Tesztelj még egyet.Ha negatív, akkor doki.Aztán rá érsz még kalkulálni.Azért remélem igaza lessz a második válaszólonak, drukk neked.
2008. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak arra kérlek nekeseredj el!Tudom ilyenkor könnyű bezélni!De én is hasonlo helyzetbe vagyok,2 negativ tesztel!Minden tünetem meg van!3 hetet kell várnom,és utánna ujra doki!Már nem merek tesztelni!félek a negativtol!
2008. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt az egyik internetes oldalon találtam:

Negatív lett a teszt. Azért még lehetek terhes?

Valamelyik internetes fórumban készítettek egy statisztikát a babavárók, amiben gondosan vezették, kinek hányadik napon lett pozitív a teszt. Az átlag a 32. nap volt, de volt olyan kismama, akinek a 46. napon sikerült pozitívat tesztelnie, tehát, ha úgy gondolod, hogy terhes vagy és nem jött meg a menstruációd, akkor pár nap múlva érdemes megint megcsinálnod a terhességi tesztet.

Drukkolok!!!

2008. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Második válaszolótól kérdezem,hogy akkor már rendesen kimutatta vagy csak halványan volt ott a csík?
2008. ápr. 16. 09:34
 8/11 anonim ***** válasza:
nem volt olyan erős, mint a kontroll-csík, de egyértelműen látszott azért.
2008. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok nekem sincs baba. de a tünetek megvoltak vannak. de annak semmi értelme ha bebeszéled magadnak. ha nincs baba akkor nincs.
2008. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem se mutatta ki, pedig ott volt a babó! Most pedig már 27 hetes nagyon boldog kismama vagyok!
2008. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!