Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ettől terhes?

Lehetek ettől terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal 8hónapja együtt vagyunk és kb. 1 hónapja úgy döntötünk h kipróbáljuk gumi nélkül is úgy h mielőtt ő elmenne kiveszi..Azóta így csináljuk csak naon ritkán óvszerrel.(2xer eddig a 1,5 hónap alatt, mert az nekem nem volt jó...Sztem allergiás voltam rá)De ugye ettől nem lehetek terhes..? Vagy mégis...?
2008. ápr. 16. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi 5 évig így csináltuk. Az óvszert nem viselem el, a gyógyszer a szívbetegségem miatt szóba se jöhet.Úgy hogy maradtunk ennél a megszakításos módszernél,és nem lettem babás. Aztán úgy döntöttünk jöhet a babó, és fél évig nem szakítottuk meg, és 39 hetes terhes vagyok.De állítólag az elő sperma is okozhat terhességet,nekünk nem okzott.Sok sikert
2008. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz. Ez nem jó módszer.
2008. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon is lehetsz terhes! Nagyon sokan vannak akik így estek teherbe.Ha nem akarsz babás lenni,akkor inkább védekezzetek! Szedjél gyógyszert vagy inkább maradjatok a guminál.

Az előváladékban is lehet sperma.

2008. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes az előváladéktól is. Tehát, ha még nem szeretnétek babát, akkor védekezzetek másképp.
2008. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
naná, h lehetsz. A megszakitásos módszer hatékonysága sok mindentől függ: beáll e már a ciklusod, vagyis meg tudod e állapitani, melyek pontosan a termékeny napok, a pasid mennyire tudja pont időben kivenni, illetve ugy egyáltalán mennyire vagytok termékenyek. Elég sok gyerek jött mr létre ilyen módon. Inkább szedj gyógyszert, ha nem szereted a gumit, illetve ha szedheted egyltalán.
2008. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez a modszer nagyon jo én sem biromaz ovszert .nekem bevállt én sem lettem terhes tőle. nyugodtan csinálhatod. persze vannak kivételek de azok bisztos hogy azlért lettek terhesek mert nemidőben lett kihuzva. ha be is megy néhány sperma az előváladékkal akkor az nembisztos hogy baba lesz mert annak erős kilőkés kelll hogy a méhszáj elé jusson.
2008. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!