Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7-8. DPO-n ingerlékenység...

7-8. DPO-n ingerlékenység jelenthet babát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Akár, vagy rossz napot is. :) Ne keress még tüneteket ilyenkor, főleg, hogy ezek az ún. szubjektív tünetek nem is mindig foghatóak a terhesség effektív fiziológiai oldalához. /Tapasztalat: én pl. egyetlen egyszer sem voltam ingerlékeny az eddigi 34 hét alatt. :)/


Nagyon drukkolok Neked! :))

2012. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50-50%. Annyi mindent jelenthet. De ilyenkor ez még nagyon korai. Kétszer voltam terhes és az érzelmi labilitás mindkét esetben az 5-6. hét környékén jelentkezett.
2012. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Első terhességemnél is volt egy olyan nap, amikor szinte elöntött egyfajta ingerlékenységi hullám, teljesen "hormonális" érzés volt, de akkor az mensi előtt 3 nappal volt.

Most napok óta fájdogál a hasam, ma újrakezdte. MEnsinek korai, pé-nek már késői. Ezért nem értem.

2012. ápr. 5. 09:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen az előbb úgy értettem, hogy első terhességemnél a "nemvárt előtt" 3 nappal volt az ingerlékenységi hullám, nem a "mensi" előtt, hiszen már nem volt mensim utána.:)
2012. ápr. 5. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ha nálad ez jellemző tünet, akkor elképzelhető. Bár sajnos mostanában minden hónapban képes vagyok olyan tüneteket produkálni, ami annó nálam csak terhes tünet volt. Pl. szájzsibbadás:DD Bizonyára azért, mert nagyon vágyom rá, hogy újra babám legyen:))
2012. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is nagyon félek, hogy csak beképzelem a tüneteket, mert annyira figyelek most a testem minden jelzésére.


Mindenképp meg fogom írni, ha majd tesztelek, vagy ha megjön!

2012. ápr. 5. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!