Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a sperma vizsgálat eredmény...

Ez a sperma vizsgálat eredmény jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A férjem nemrég volt sperma vizsgálaton. és nem igazán értem, hogy pontosan mit is jelentenek az értétek. Ha tudtok légyszíves segítsetek megérteni!!?? A spermium koncentrációra azt írja, hogy 333,0 millió/ml viszont a referenciánál meg ez van--> >15!! A spermiumszám: 566,1 millió/ejak. a referenciánál pedig--> >39. És még olyanok vannak a Morfológia alatt, hogy fejeltérés 82%, normális 14%. Kérlek segítsetek, mert fogalmam sincs, hogy mi mit jelent!! Előre is köszönöm!!
2012. ápr. 4. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem mindennel értek egyet... mi is voltunk spermavizsgálaton, nekünk is a morfológia volt a fő gond. Az én férjem 3 hónapig szedett Proviron tablettát, és a csúcsok csúcsát döntögeti az eredménye! Persze az én nődokim leszólta ezt a gyógyszert, mert lehet hogy a 3. havi kontrollra visszaromlik az eredmény, és akkor ismét szedheti, vagy új andrológus. De igen, a lombik is megoldás, de az előtt még nagyon sok lehetőség van!!!! Pl Proviron, vagy Androgel, vagy millió más. Kérdezzetek rá, mégis más úgy megfoganni ahogyan azt kellene, ha megoldható. Ha nem, nem, de hátha. Ha érdekel az eredménye, azt priviben megírom. Sok sikert! Irszi
2012. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szia. Igen mindenképpen megfogom kérdezni a nőgyógyászomat. Igazából elég kellemetlenül éreztem magam az urológusnál, mikor mondta, hogy a férjemmel minden rendben van olyan gúnyosan nézett rám. Szóval lehet váltás lesz ezen a téren. Megköszönném ha megírnád priviben az eredményeket!! Köszönöm a drukkot. Mégis jobb lenne ha természetes úton történne a dolog, nem szívesen gondolok még a lombikra.
2012. ápr. 13. 19:50
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nem érdemes itt ilyen kérdést feltenni. A legtöbb válaszoló anélkül ír butaságokat, hogy bármit is tudna a témáról, vagy venné a fáradságot, és utána nézne. A 14% normális morfológia a netes források szerint is jó, a dokik szerint is. Remélem, azóta már sikerrel jártatok :)
2012. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia :)

Megkérdezhetem, hogy azóta sikerrel jártatok baba ügyben? :) Mi 2,5 éve próbálkozunk, és nálunk a morfológiánál csak 7% normál sejt van, viszont a többi eredmény jó. A doki erre nem mondott semmit. Végül nálatok nem okozott gondot a fejeltérés? A férjed szedett valamit, amitől javult a dolog?


Előre is köszönöm a válaszod! :)

Üdv, Gréti

2015. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!