Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valamilyen cystád?...

Volt már valamilyen cystád? Fájt? Mihez tudnád hasonlítani a fájdalmat? Szúrt? Görcsölt? Feszült? Milyen sűrűn érezted?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt de én semmit nem éreztem.Szerintem ahány nő annyi tünet.
2009. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt az oldalam mintha kést szúrtak volna bele. Minden nap éreztem. Azt hittem először, hogy csak rossz az emésztésem vagy pszichoszomatikus (eléggé stresszes volt akkor a családi életem). Bioptron lámpáztam 2 hétig, így a műtét előtt 5 nappal kipukkant. (na az is fájt elég rendesen ... pedig én jól viselem a fájdalmat ...)
2009. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csokoládé cisztám volt, de amíg kicsi volt, nem nagyon éreztem. Amikor átlépte az 5 cm-t,akkor már hajolásnál tompán fájt az oldalam. Végül 8centis volt, amikor műtöttek, és akkor már szűrt és feszült is napi szinten. Nem mindegyik cisztát kell megműteni, a legtöbb felszívódik! Az enyém sajnos nem ilyen volt, de nem ijesztgetés miatt írtam a műtétet.
2009. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pcsillus ***** válasza:
Nekem is volt kb. 5 cm-es és nagyon fájt,olyan volt mintha kiakart volna szakadni mindenem a helyéről!Azt hittem h csak gyulladásban vagyok!Kaptam gyógyszert és szépen felszívódott!
2009. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kb.fél éve.Nekem az érett tüsző nem repedt meg és 4,5mm "hízott".Eleinte nem éreztem semmit viszont azon a napon mikor esedékes lett volna a havim már feszülő érzésem volt az alhasi jobb oldalon.Hajolásnál, erőteljes emelésnél, mozgásnál, elég kellemetlen érzés volt a kipukkadása elött.Magát a kifakadást nem éreztem csak azt hogy nagyon kellett sietnem aznap az utcán és szúrt,hasogatot az oldalam nagyon.Másnapra minden kellemetlenség elmúlt és 10 nap múlva meg is jött a havim.
2009. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!