Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a mensim de csak 1...

Megjött a mensim de csak 1 napig tartott utána csak pár csepp volt! Már pár napja felvagyok puffadva! És fehér sürü krémes folyásom van! lehet hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet baba,sztem várj 2-3 napot ,és tesztelj,sok sikert!
2008. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy baba! Mikor tesztelsz?
2008. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom! Szerintetek mikor érdemes? Nincs semmi olyan érzésem ami babára utalna! Csak annyi hogy fehér sürü folyásom van és pufi vagyok:DD!
2008. ápr. 15. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Mérsz hőt? Nekem minden tünetem megvolt, de reggel leesett és mensis görcsöm van. Azért kérdezem, hogy neked milyen a hőd?
2008. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én azt nem mérem mert sajnos én össze-vissza dolgozom:((!

Folyamatos 12 órában és igy nemtudom mérni!

De nekem is voltak mesis görcseim a mensi elött már 1-2 héttel azt hittem hogy meg fog jönni de semmi!

2008. ápr. 15. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak nyugi, semmi pánik. Szerintem is várjj 2-3 napot és azután teszteljj.:)
2008. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!