POZITÍV EZ A TESZT?

Figyelt kérdés

Szerinteted is pozitív ez a teszt? Azért fontos tudnom, mert akkor bebizonyosodik, hogy a párom képes babát csinálni..... (ha nem nyílik meg a link, másoljátok be az elsérési utat)


[link]


2012. márc. 30. 08:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az a csíkot még a vak is látja.

Sajnálom, hogy elveszítettétek a babát. :((

Azt megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2012. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

sajnálom, hogy elment.


de szerintem az a csík ott a képen nem is olyan halvány!!! :D

2012. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok, már ketyeg az idő :)
2012. márc. 30. 09:11
 14/23 A kérdező kommentje:
Néztem itt az oldalakon pár feltőltött pozitív tesztet, és rájöttem, hogy a hosszú évek alatt nekem elég sok ilyen halvány csíkos tesztem volt, csak azt hittem, hogy az negatív. sokszor láttam a halvány vonalat, de mindig azt mondták, hogy beképzelem. Erre is ezt mondták, tehát valószínű, hogy többször is sikerült a baba, csak valamiért elmegy.... Lehet, hogy hormonális gondom lehet??? De mindenesetre megmutatom ezt a képet a dokimnak is. annyira fellelkesítettetek, hogy pozitív szerintetek a tesztem :) Most nagyon reménykedem, hogy összefog jönni, méghozzá nemsokára :)
2012. márc. 30. 09:13
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom a családod miért nem látta a csíkot, még képen is egyértelműen látszik, nemhogy élőben. Mindenképpen menjetek el ezzel dokihoz, mert nagyon valószínű, hogy valami gond van, ha már több ilyen "kémiai" terhességed volt. Lehet hormonprobléma, pl. a progeszteronszinted nem megfelelő, vagy esetleg valami fertőzés a férjed spermájában, ami miatt sosem egészséges az embrió, és elmegy. Olvastam itt már ilyet, akinek szintén ez volt a problémája, szinte minden hónapban tesztelt halvány pozitívat, aztán mégis megjött neki, és végül kiderült, hogy a spermiumok fertőzöttek, és azért nem sikerült. Szóval lehet több oka is, minél hamarabb vizsgáltassátok ki magatokat.
2012. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megyünk a dokihoz :) (lehet, hogy velem van a gond? hormonszint????? kevés a rendes beágyazódáshoz...) De ha valami genetikai baja van a babának, akkor is elmegy :( Bár a férjem már volt genetikai spermavizsgálaton és tökéletes volt.
2012. márc. 30. 10:50
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát most kár találgatni, mert mi igazából nem nagyon értünk hozzá, max olyan dolgokat tudunk mondani, amiket hallottunk. Az orvos majd biztosabbat tud mondani.
2012. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mindenképp említsd meg a dokinak, hogy (ezek szerint) sokszor teszteltél már pozitívat mégsem maradt meg a baba, hiszen ott biztos valami gond van, ha ennyiszer előfordul ez a dolog.
2012. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
OK :) Már nagyon babáznék :D
2012. márc. 30. 11:51
 20/23 moniquelime ***** válasza:
Ez kétségtelenül pozitív. :) Gratulálok! :)
2012. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!