Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok kikkel történt már meg...

Lányok kikkel történt már meg h nemvárt előtt teszteltetek pozitívat de a nemvárt napján vagy kicsivel utánn mégis megjött? Minden válaszra kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés
és ugyan olyan volt a mensitek vagy volt valami eltérő?
2009. jún. 15. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 28-30 napra szokott megjönni, és a 30-adik napon teszteltem. Pozitív lett, de a 35-ik napra megjött rendesen. Valószínűleg nem sikerült rendesen baágyazódnia. Veled is hasonló a helyzet?
2009. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kétszer teszteltem pozitívat mensi előtt. Aztán pár nappal később erős hasi görcsöket követően megindult a menzeszem. Nekem sokkal nyálkásabb volt, alvadt vér darabkák is jöttek ki. Elég ijesztő volt. :(
2009. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem tudom csak annyit h a beágyazódás környékén enyhe maszatolásom volt elég sokáig mensi előtt meg száraz voltam onnan gondoltam h lehet megtörtént a csoda de ma megjött én nem teszteltem mert nem biztos h lett volna értelme, és azt h volt e ott valaki már soha nem fogom megtudni

iszom a teákat és várom a csodát

ja és a cicijeimis elég korán elkezdtek fájni ami már elég gyanús volt de már mindegy új hónap új remények.

2009. jún. 15. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg megtörtént a csoda, de nem tudott rendesen megtapadni sajnos.

Ne keseredj el. Nagyon sokan járnak így. A többség nem tud róla, az igaz, mivel nem tesztel, így nekik lelkileg nem megterhelő.

2009. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is így jártam januárban. Pozitív teszt, de másnap reggel foltok... Rá egy napra a Clearblue már a vizelet felszívásakor egyből + lett. Viszont egy darabig legalább örültünk, mert én rögtön mentem dokihoz, aki ugyan még nem látott semmit akkor, és még én is csak pecsételtem, így kaptam Duphastont, és bizakodtunk, hátha megmarad. Mivel 10 nap múlva még mindig nem látott semmit a doki, viszont az enyhe pecsételés megmaradt, és a másnapi teszt már egyértelműen nega lett, abbahagytam a Duphastont, és meg is jött... Ami nem olyan volt, mint korábban, addig ugyanis nem volt normális színe, de ezen eset után, és talán az extra sárgatest-hormon (Duphaston) hatására rendes piros színe volt végre. Azóta sem sikerült + tesztet produkálnom...

Bezzeg nagyanyáink korában... Nem élték bele magukat feleslegesen, mivel nem vették észre rögtön az elején, csak ha már esetleg mocorgott:-) Most viszont eléggé megterhelő az ilyen korai tesztelést követő csalódás... Sajnos ismerős érzés.

2009. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem 3 + teszt után jött meg a mensim,és én is el vagyok kenődve rendesen,de mint ahogy írtad,új hónap,új remény...
2009. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok h ennyien írtok szerintem nagyon jó kis csapat gyűlt össze itt a gyakorin
2009. jún. 15. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!