Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés negatív ovuteszttel?

Peteérés negatív ovuteszttel?

Figyelt kérdés
15. ciklusnapomon nagyon erős tojásfeh. folyásom volt, egyébként a ciklusom többi napján nincs semmilyen. Teszteltem előtte való nap, aznap , és utána való nap is, de nagyon halvány tesztcsíkom volt a vaterás ovu teszten. Melyiknek higgyek?
2012. márc. 28. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

semmit nem érnek az ovu tesztek szerintem. Persze, biztos van olyan, akinél bevált.

Én amikor végigcsináltam 2-3 hónapon át jó időben, mikor kimutatta, hogy van p.é. sosem jött össze a baba.

Amikor már úgy voltam vele, h nem érdekel, nem is teszteltem, kikapcsoltam és nem is figyeltem, görcsöltem erre így rá. (ez sokat számít, h nem nézegeted ezt állandóan, nem görcsölsz rá a témára)

Akkor jött össze a baba :)

Így már itt van a 1,5 hónapos kislányom :)

2012. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem se jött be nagyon. Görcsöltem rá, hogy "jajaj, mikor van már???"...

Amikor ez elmúlt, simán összejött a pici. Most 6 hetes pocaklakó :)

2012. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg lennék az ellenpélda!!!

nekünk meg ovuteszttel jött össze! Csak így!!! Mivel rémálmaimban sem gondoltam volna hogy a középidő mégsem a középidő, folyás ide vagy oda...... volt hogy a 16 18-ik napon mutatta.

A kisfiam a 24 (!) napon fogant, és nem így történt volna, ha nem nézzük ovulációsteszttel hogy mikor van peteérés. :):)

Próbálkozzatok, de nézd tovább a teszteket is, és ha két csík, akkor is hajrá!


Tévhitben él az, aki azt hiszi hogy használja egy-két hónapig az ovulációstesztet és hopplááá már terhes is marad. Ha pont jókor van minden együtt jó helyen, akkor is csak 20% az esély havonta.


Én is mindig a neten vásároltam, meg voltam elégedve mindig.

Pl itt_ [link]

Vagy a babatervezok.otthona.net oldalon.

2012. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!