Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok mikor tesztelhetek?

Mit gondoltok mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Már raktam fel a görbém más kérdésnél.De ti mikor tesztelnétek?Tudom nem sokszor voltunk együtt de azért mégis reménykedem kicsit.Elvileg ha 10. ciklusnapon volt pé akkor tegnap kellet volna megjönnie.De lehet hogy csak 17 ck napon volt.Nem tudom.Mikor tesztelhetnék amikor már biztosra mehetek????
2009. jún. 15. 08:57
 1/7 A kérdező kommentje:
2009. jún. 15. 08:57
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintm jó a görbéd, de várj még pár napot a tesztel.

Drukk

2009. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Hajrá baba!:)

2009. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már írtam egyszer nekd, hogy szerintem vagy 15-én, vagy 18-án lehetett az ovulációd (nem a peteérésed, mert az egy folyamat, ami a ciklusod ELSŐ napján kezdődik, és az ovulációig tart). Ha 15-én volt, akkor már tesztelhetsz, ha 18-án, akkor még várj három napot.


Én tesztelnék. Holnapra nem várom, addig még valahogy kibírom, de már nagyon viszket a tenyerem.

2009. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Nagyon örülnék már egy pozitív tesztnek.De gondolom ezzel ti is így vagytok.Megpróbálok még várni legalább egy pár napot.ami most nagyon fura nekem hogy már több napja fáj a mellem ami szokott is menszi előtt de csak egy két napig vagy max 3 és megjön.Most nem így van már nem is tudom hány napja fáj szóval ez fura kicsit.De már sokszor átvert a testem szóval nem igazán hiszek neki.


Kedves utolsó:

Majd írd meg a teszt eredményét, ha nem jön meg én is tesztelek majd gondoltam péntek legkésőbb addigra már tutira mutatnia kell valamit, de leghamarabb szerdán tesztelek.


Mindenkinek sikeres tesztelést.

2009. jún. 15. 09:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegnapi utolsó válaszoló vagyok: reggel negatívat teszteltem, délben pedig megjött. Ez van.
2009. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is megjött sajna.Majd legközelebb!Kitartás, talán egyszer mi is sorra kerülünk, bár ma eléggé padlót fogtam!
2009. jún. 16. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!