Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen módszer jött be...

Kinek milyen módszer jött be a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
itt gondolok pl.a gyertyaállásra,a folyást és a hő nézését.Én még csak most keztem el ezeket.Ez lesz a 8. hónap próbálkozás.Itt főleg azoknak a válaszát várom akiknek nehezen jött össze a baba és mikor elkezte akkor vagy abba a hónapba jött össze vagy később.
2012. márc. 26. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nővéreméknek a gyertyaállás jött be, azonnal, elsőre meglett a pici :) Én speciel a hő nézését is ajánlom, bár nem tudom, mennyire jön be.
2012. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év után jött össze, 4 hó hőgörbe és 3 hó e vitamin mind a kettőnknek.
2012. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ZsZs27 ***** válasza:
Három évig próbálkoztunk, tablettát is kellett szednem peteérésre. De tablettával is csak a 3. hónapban jött össze. Ugyan nem gyertyáztam, mert úgy nagyon nehezen kaptam levegőt, ehelyett egy párnát dugtam a fenekem alá, úgy sokkal kényelmesebb volt és mégis meg volt emelve a csípőm. Előző hónapokban nem csináltam ilyet. Nem tudom tényleg ez kellett-e hozzá, de akkorra már el voltam keseredve.
2012. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!