Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap lefekudtem a barátommal...

Tegnap lefekudtem a barátommal, nem használtunk óvszert és véletlenül bennem élvezett el. Nem szedek semmilyen gyógyszert sem. Mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
vezetek neten ilyen ovulációs naptárt, és azt irja 13.ára hogy szabad szerelem- de most nem tudom hogy van esélyem attol még hogy teherbe essek ? és ha holnap veszek ilyen 48 órás gyógyszert azt lehet recept nélkül venni patikába?
2009. jún. 14. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tablettához nem kell én is mikor 16 voltam egyedül irattam.

Az abortuszhoz viszont kell. De jó lenne inkább oda figyelni lehet hogy most szerencsétek lesz de legközelebb már nem biztos. Irass gyógyszert. És ne legyetek felelőtlenek, mert egy abortusz tönkre teheti az egész életedet ahogy egy szülés is. Ésszel legközelebb.

2009. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyszer jártam így még jó régen. A barátomat bezavartam a gyógyszertárba, aki kikönyörgött egy esemény utáni tablettát az ügyeletestől. Esetleg próbáljátok meg így, nekünk is adtak recept nélkül! Máskor jobban figyeljetek!
2009. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!