Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor meg fog jönni?

Most akkor meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nagyon meg vagyok ilyedve!:Szerdára nem várom a mensit,tüneteim vannak, amik babára utalnak...De az este szexeltünk a párommal, és mikor elmentem wc-re utána,véres(inkább rózsaszines)váladék jött belőlem.Bocsi,hogy igy irom, de ugyis tudjátok mire gondolok:)Most akkor ebböl megint nem lehet baba?Eléggé elkeseritett:(((Elöre is köszi a válaszokat!
2008. ápr. 14. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
a rózsaszínes váladék épp hogy jó jel!tesztelj!az első babámnál nekem is menszi helyett rózsaszínes váladék jött utána meg barnázás és baba volt a dologban.
2008. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma még idáig semmi jele mensinek, még folyásom sincs..
2008. ápr. 14. 14:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ!!Azért vagyok megijedve, mertcsak a szex után jött ki belőlem ilyen valami, azota meg semmi nincs..
2008. ápr. 14. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele,semmi jele annak hogy megjönne(mára nem várom)azért izgulok nagyon!te viszont nyugodtan csinálj tesztet!
2008. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teszteljetek ,és megtudjátok,vannak olyan tesztek amik ilyenkor már kimutatják,nekem nemvárt mensi előtt 2 nappal .Sok sikert mindkettőtöknek!
2008. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Basszus, ugyan ez!!! Napi egyszer törlésnél rózsaszínes a papír, nagyon fáj a hasam, mint amikor megjönne, viszont máskor amikro törlöm víztiszta! Drukkolok Nektek!
2008. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!