Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív tesztem lett, ez...

Pozitív tesztem lett, ez mennyire biztos?

Figyelt kérdés
Ha v.ki mensi előtt csinál tesztet amikor még nem kell megjönnie,akkor mennyire megbízható az eredmény?
2008. ápr. 14. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
A pozitív, az pozitív. A két csík az két csík! Gratulálok! Boldog Babavárást! Mióta próbálkoztatok?
2008. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én a menzesz után csináltam tesztet,de szerintem a teszt nagyon ritkán csal.Ha drágább tesztről van szó akkor teljessen megbízhatsz benne.
2008. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne ess az én hibámba :), annyira nem akartam elhinni, hogy 3 nap alatt csináltam 9 tesztet, anyagi csőd! Ja és mind pozitív lett. BOldog babavárást! :)
2008. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!!Remélem én is hamarosan ezt irhatom ide:))

Milyen tüneteid voltak??

2008. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
gratulálok!én is kíváncsi volnák a tüneteidre!légyszi írd meg!
2008. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Írd meg milyen tüneteid voltak! Engem is érdekel, mint itt szerintem Mindenkit! Boldog Babavárást! Remélem nemsokára én is írhatom, hogy a tesztem pozi lett! szorítsatok nekem is! :)
2008. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a cicim az nagyon fáj már 2 hete,(így szokott mensinél is) de most késett szóval teszteltem.Amúgy olyan érzésem van mintha lázas lennék és a hasamba feszítő érzésem van és olyan mintha megakarna jönni.Konkrétan én ezt érzem.
2008. ápr. 14. 15:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, én sem akartam hinni az elsőnek, még kettőt csináltam, most 24 hetes vagyok. Szóval gratulálok :)
2008. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idővel teszteltél menzi előtt?
2008. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!