Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba, vagy nem?

Lehet baba, vagy nem?

Figyelt kérdés
A mensiig van még 4 napom. Tüneteim vannak! Kb. 5 napja szúrkálásokat érzek a hasamban, néha olyan erőset, hogy hüvelyben is lehet érezni. A hőm 37,1 már napok óta, de reggelre lement 37,0-re! Ez jelenthet valamit? A melleim ma kezdtek el érzékenyek lenni, a számban pedig néha-néha érzek valamit fura vas ízt! Régóta szeretnénk babát, és remélem most sikerült! Várom a válaszokat!
2008. ápr. 14. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem jön meg a menszi várj egy hetet és tesztelj!az ilyen hőre azt mondják jó de én nem hiszek ebben.mondom,nem jön meg akkor tesztelj!
2008. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez lehet baba is,de lehet a mensi előjele is.

Ha nem jön meg,pár nap múlva tezstelj.

Én drukkolok neked,hogy baba legyen:))

De ne éld bele magad túlságosan,főleg ha régóta szeretnél már,mert a tudatunk sokmindent produkálhat amire nagyon vágyunk.

Ha nem jön össze,próbáld ki az ovu tesztet,hátha úgy biztosabb.

Milyen régóta próbálkoztok?

Sok sikert.

2008. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Három hónapja próbálkozunk! Másnak lehet, hogy ez nem nagy idő, de nekünk már hosszú idő! Tudom, hogy sokan vannak akik évekig próbálkoznak és nem jön össze! Hát mi csak három hónapja! De már nagyon várjuk! Beleélni nem élem bele magam nagyon, mert szerintem annál rosszabb nincs, mint egy negatívat tesztelni! :):(
2008. ápr. 14. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!!!Szerintem lehet hogy baba lessz!!!!Én az elejétől fém ízt éreztem a számba,még néha most is.De a hőm nem volt csak ,36.5 szóval normális.Szerintem nem mindenkinek van magasabb hője a terhesség alatt.Később aztán igen mikkor nem jött meg akkor 2 hónapig 37.2 volt.Mi a másik babára 7 hónapot vártunk mirre összejött.Az elsővel meg 3 hónapot.Szerintem nem vagy még elkésve.Kívánom hogy babás legyél!!!!Üdv:32 hetes kismama.Ha kérdésed van nyugottan privit is írhatsz.
2008. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Írtam neked privit! :)
2008. ápr. 14. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!