Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs peteérésem egyáltalán...

Ha nincs peteérésem egyáltalán nem erősödik meg a teszt csík az LH teszten?

Figyelt kérdés
Négy napja csinálom a tesztelést, első nap egy csík volt, második nap már két csík volt de a T halványabb, harmadik nap is talán egy picit halványabb a T csík negyedik nap pedig megint egy csík volt. Ha nincs peteérésem akkor nem is erősödött volna?
2008. ápr. 14. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van csík, akkor peteérés is van. Ne számíts arra, hogy tök egyforma erős lesz a két csík, ennek én is majdnem bedőltem. A legerősebb színű csík a te peteérésed napja. Nekem is erősödött és utána az általam legerősebbnek vélt csík utáni napon teszteltem egyet kíváncsiságból és akkor az már nekem is halványabb volt. Nálunk működött rögtön, bár azóta sajnos már nem vagyok terhes de ez nem függ össze a teszttel. Hajrá, mindent bele!
2008. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, már megíjedtem hogy nincs peteérésem. Két naponta vagyunk együtt a párommal remélem most sikerűl.
2008. ápr. 14. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!