Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy már 8....

Lehetséges az, hogy már 8. napja késik, de ma reggel csináltam tesztet és a 25-ös teszt nem mutatott semmit?

Figyelt kérdés
Pénteken teszteltem egy 10-es teszttel és sokat kellett várni rá, de előjött a második vonal halványan. Produkálom a terhesség tüneteit! Nagyon érzem a szagokat, émelygek, hányingerem van. FOlyton az a mindjárt megjön érzésésem van. Feszül a hasam, puffadt és úgy érzem, mintha nagyobb lenne a méhem! Nem szoktam mérni a hőmet, de ma reggel megmértem, hüvelyben 37,2 lett. Szerintetek csalhatnak a tesztek?? Lehet terhes??
2008. ápr. 14. 10:27
 1/2 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Szerintem várjál pár napot és csináljál egy másikat!Üdv 27hetes kismama
2008. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ok. Köszönöm! :)

Gratulálok a Babához! Boldog babvárást! :))

2008. ápr. 14. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!