Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha május 31-én voltunk együtt,...

Ha május 31-én voltunk együtt, de nem volt peteérésem, akkor mennyi az esély a babára? Kellene már éreznem tüneteket? Tesztelhetek már?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem elég egyértelmű a kérdés. Egyáltalán nem volt peteérésed? Mikor volt? A tesztet a mensi kimaradása után 5 nappal érdemes elvégezni. Némelyikre rá van írva, hogy a kimaradás napján már lehet próbálkozni, de az még nem biztos, hogy ki fogja mutatni.
2009. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
9-10- én volt peteérésem, ebben a hónapban. És akkor ezek szerint tüneteket sem érezhetek?
2009. jún. 13. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Most ez, hogy is van? Màjus 31-èn voltatok együtt ès a Pè-d pedig jùnius 9-10 körül volt ès ràadàsul màr tesztelni akarsz ès tüneteket èrezni ???

Ez most vicc ?

2009. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miféle tüneteket? Ha három napja volt ovulációd, és két hete voltatok együtt, akkor mégis hogyan foganhattál volna meg? A spermiumok nem élnek 10 napig... :-(


A másik meg: ovuláció után minimum 8, de inkébb 14 nap kell ahhoiz, hogy egyáltalán tesztelj, a tünetek meg még később jelennek meg.

2009. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!