Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mi van? Baba is...

Nem tudom mi van? Baba is lehet még, nagyon szeretnénk:D

Figyelt kérdés
Pont egy hete kellett volna megjönnie, de nem jött, nagyon fáradt voltam, egész nap aludtam, majd két naponta volt egy kis barnás vérzésem, viszont ma reggel megjött, még soha eddig nem késett!!Mellfeszülésem pedig érdekes mód nem olyan volt mint mensi előtt. A hőmet mértem az elmúlt hétfőn kedden, és 36,9 volt. Mi lehet?? Lehetek még babás??
2008. ápr. 14. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
tesztelj,az a legbiztossabb!a hőben ne bizz!
2008. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hozzáteszem:várd meg még ezt a fura vérzésed amíg elmúlik!az első terhességemnél nekem is volt barnás kevesebb mennyiségű vérzésem.rá egy hónapra csináltam egy tesztet és baba volt!
2008. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is igy voltam,terhességi tüneteim voltak,10 napot késett,de megjött,teszteltem is de mindig negativ lett,te is tesztelj és ha -,akkor nem vagy terhes,majd legközelebb:-)nekem is a köv hónapban összejött.Sok sikert!18 hetes kismama
2008. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyomás a patikába egy tesztért! :):):)

Szerintem gyorsan tesztelj! Valami olyat vegyél ami nemcsak az első vizeletből mutatja ki! szorítok nagyon, hogy baba legyen a dologban! Majd azért írj, hogy mi lett! :)

2008. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!