Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes a gyógyszer...

Lehetek terhes a gyógyszer abbahagyása után egy hónappal, ha csak egyszer nem védekeztünk?

Figyelt kérdés
Március 10-e óta nem szedem a fogamzásgálót. Elvileg ápr.11-én, pénteken kellett volna megjönnie. Azóta egy kis barnázás van. 9-én együtt voltunk a párommal. Lehetek terhes, vagy csak a szervezetem zavara a gyógyszer abbahagyása után? Érdemes tesztelni?
2008. ápr. 13. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy tüneteim nem nagyon vannak, csak 3 napja állandóan aludnék. Pedig nem nagyon vagyok nagy alvó.
2008. ápr. 13. 17:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak hormális zavar, de az aluszékonyság a terhesség jele és a gyógyszer abbahagyása utáni első hónapban is lehetsz terhes. Szerintem csinálj egy tesztet, veszteni nem veszthetsz vele semmit.
2008. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz az.Nálunk nem pont így de hasonlóan volt. Most 2éves a lányom.
2008. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ápr.9.-én voltatok együtt a menszi előtt 2 nappal akkor nem baba van a dologban.
2008. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem azt mondta az orvosom,h a gyogyszer abbahagyasa utan meg konnyebb teherbe esni,es tenyleg ugy is volt,abbahagytam a gyogyszert es mar a kov.honapban nem jott meg,vagyis megjott,de kevesebb es mas allagu volt,ekkor meg nem is gondoltam babara,de babas voltam.

Szerintem meg varj egy par napot,es ha semmi valtozas nincs akkor tesztelj.

Drukkolok,h babas legyel

2008. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!