Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség? Mit tudok...

Lehet terhesség? Mit tudok tenni, ha az orvosom 2hétig nincs?

Figyelt kérdés
Már tőbbszőr írtam mióta felcsillant a remény.Próbálom rőviden tőmőren.Általában 26.27.naposak a ciklusaim,de tavaly volt 3szor 31es,és 3szor 30,még mielőtt a mostaniraállt volna:D 6.-án 7.-én kellett volna megjőnnie,nem jőtt,sőt csináltam tesztet 3nap iszonyú halovány,kis pozi lett délutániból, elmentem dokihoz,már kézzel vizsgálásnál is feltűnt neki,hogy a rendesnél nagyobb a méhem,elkűldőtt UH-raekkor már 1hete késett.Uh-án ezt látta:Rendesnél nagyobb uterus endometrium 13mm.Gravra utaló jel jelenleg nem látható.j.o-on ováriumban egyrekeszű,szabályos 35mmbevérzett folliculus.Kérdeztem,hogy van-e remény babára,erre mondta,h ott van valahol,csak még nem látszik menjek vissza kőv héten.rá 2napja hajnalban megjőtt,bementünk ügyeletre.ott ez volt:u.m.:02.10.otthoni teszt pos.Rendes nagyuterus kevés vérzésexutero.Kis menstruációsgőrcsőt érez.Uh:rendes nagy uterus endometrium:10.3mm.A jobb ov-ban levő bevérzetttüsző őssze esőben.Kőrnyezetében minimális szabad hasűri folyadék látható.Gravra utaló jel nem látható.csináltatoot labort a doki kb.negyed deci pisivel,és negatív lett,tehát haza engedett.Aznap volt egy kis vérzés,de inkább a tampon tetején látható kisdarabok voltak jellemzők,majd délutánra is csak ugyanilyen volt,tegnapra ugye 2.napra még ez is csőkkent,ma meg már semmi nem volt....Csináltam megint délutániból egy 12.5-ős érzékenységű tesztet,de tők nega lett....Akkor most mi lett??Lehetek ettől még babás.Jah,mielőtt ugymond megjőtt volna nem lehetett a mellemhez érni,majd ez megszűnt,most ismét fájogat,és ezek az apró kis pőttyők meg vannak duzzadva,plussz a melbimbóm is duzzadt....már 1éve és 7.hónapja várjuk,ha szégyen ha nem bennem most van remény..
2012. márc. 17. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elindult valami, de meg is szakadt!
2012. márc. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már olvastam az előző kérdésed is, és ott az volt a véleményem, hogy elkezdőd9tt valami, de nem maradt meg. Nem változott a véleményem. Sajnálom, de én nem látok esélyt arra, hogy még mindig baba van. :(

Napok teltek el, és a teszted nem hogy erősödött volna, de már halványan sem jelenik meg a tesztcsík, pedig elég érzékeny tesztet használtál.

Jövő héten mindenképp menj el orvoshoz, lehet, hogy nem sikerült rendesen kitisztulnod, ha ilyen keveset véreztél, jobb ha megnéznek.

2012. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!