Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek lehet e még baba?...

Megnéznétek lehet e még baba? Tegnap a méhemnél olyat éreztem mintha tűvel szurkálták volna ilyet még nem éreztem és éjszaka vagy 10 * kimentem pisilni, pedig nem ittam többet min máskor. Lehet ez baba jele? Ma vagyok a 26 ciklusnapon.

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 12. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?
2009. jún. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha 18 napig fönn marad a hőd tesztelj!
2009. jún. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon változó.Volt már olyan hogy 46 nap, de pl a múlt hónapban 22 volt, bár még ilyen sosem volt eddig.Most iszom egy teakeveréket amit nagyon ajánlottak ez állítólag beállítja 28-29 napra.Nagyon úgy néz ki hogy be is válik, mert a pé 14 ciklusnapon volt szerintem és a hozzászólók szerint is.De miért ingadozik ennyire a hőm?Gondoltam hogy elmegyek és csináltatok egy vérvételt a hormonokra hátha ott van valami bibi.Fél éve vagyunk a babatémán.
2009. jún. 12. 07:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát 6 nap múlva teszteljek???
2009. jún. 12. 07:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a sokszori pisilésre ne adj, mert ezeknek a gyógyteáknak vizelethajtó tulajdonságuk is van. Észre is vettem, hogy én is többet járok vécére, mióta iszom.
2009. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy a 15., vagy a 18. ciklusnapodon volt/lehetett péd. Terhességi jeleket ilyenkor még ne nagyon keress magadon, még nem, vagy alig vagy a babával kapcsolatban, ha babás vagy. Csak idegesíted magadat vele. Egyelőre csak annyit látni, hogy volt ovulációd, és ránézésre rendben vannak a hormonjaid.
2009. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!