Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam a barátommal...

Együtt voltam a barátommal Szombaton. és bennem is el ment egy kicsit. Teherbe eshetek? Barátnőim ma mondták hogy nőtt a hasam. Az lehet h tényleg véletlen teherbe estem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Először is: igen, lehet, hogy teherbe estél. Ennek elkerülésére találták fel a gumit.


Másodszor: ha a szeretkezés után megfogant benned a baba, azt leghamarabb 2 hét után mutatják ki a terhességi tesztek, és legalább egy hónap, mire az ultrahangon pár miliméteresnek látszik. Láttam én már nőt 15 hetes terhesen, teljesen lapos hassal. Szombat óta meg eltelt... Hm, mennyi is, öt nap?


A barátnőid semmit sem tudnak a terhességről és a női ciklusról. Sajnos te sem, de legalább kérdezel.

2009. jún. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát ezért nem kell esztelenül szexelni!Nem tudod kiszámolni,hogy mikor lehetett a peteérésed?

Am a barátnőid írtó okosak:DDDDD

Ha 5 nap alatt nőtt volna a hasad akkor mi lenne 1 hét múlva?Már szülnél :DDD

2009. jún. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!