Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszten (Gabriel teszt )...

A teszten (Gabriel teszt ) nem ott látom a csíkot egész halványan, ahol a használati útmutató szerint lehetne pozitív teszt esetén. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a controll vonal mellett van még egy vonal az pozitiv.. lehet gyártási hiba.. de nem lehet hogy azt a vonalata látod ami a pisi felszivás után van az a VAstag az elején? képet nem tudsz küldeni?
2009. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj képet,nekem is volt ilyen, kb 2 hete de én még szoptatok igy nemtudom biztosra hogy van-e baba vagy nincs,mivel már több mint egy hónapja nem jött meg,megyek szerintem veszek is egy tesztet,jó lenne tudni : )
2009. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Majd megírod ide mit mutatott a teszt amit vettél?
2009. jún. 12. 07:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajana negativ : (
2009. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
8hét 3 naposan jól láthatónak kellene lenni a pozitív értéket jelzö csíknak, ugye (bár délután csináltam a tesztet)?
2009. jún. 12. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Én annó a medi lab és gabriel-el csináltam a medi lab egyböl 2 erös csik a gabi meg egy kis idő mulva de nagyon halványan ott van,azt meg is tartotam,majd megmutatom a fiamnak : )

Ezek szerint összejött neked?

2009. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!