Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babára vágyom, de félek tőle....

Babára vágyom, de félek tőle. Van már 2 csemetém,mindkettő császáros volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van már 2 csemetém,mindkettő császáros volt:(

Gondolkodóba estünk,hogy még egy beleférne,de a hasamon lévő anyajegy miatt félek az újabb műtéttől,nehogy sérüljőn:(

A hegtől kb.:1cm-re van,igaz már ott volt az első 2-nél is.

Ti mernétek vállani?annyi mindent lehet hallani,már lassan azt gondolom inkább nem vállalom:(

Tapasztalat?Vélemény?


2009. jún. 11. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a nőgyógyásztól kérdezd meg ,de ha eddig is ott volt valószínű nem okoz gondot.Azt azért tudnod kell hogy max 3 császárod lehet több nem.3 gyerek anyukája
2009. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Le lézerezhetik azt az anyajegyet...
2009. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én azt hallottam, hogy még a 3. belefér. Az anyajegy miatt szerintem ne aggódj, mert ha eddig is ott volt, akkor most sem lesz vele gond. Inkább az a kérdés, hogy méhed fogja-e bírni. Mert minden császár utáni terhességnél ott van a hegszétválás kockázata.

Mi most dolgozunk a 2. babán. Sajnos az első terhességem tragikus kimenetelű lett, mert terhességi eclapsiám volt. Sürgősségi császárral született a kisfiam, de sajnos 8 nap után meghalt. Engem ráadásul hosszában vágtak és nem keresztben. Tehát ez még egy "súlyosbító körülmény". Tehát a tervezett 3 gyerekből,már így is csak maximim 2 gyermekem lehet sajnos. De én sem tudom, hogy bávallalnám-e a 3. terhességet. Pedig nagyon szeretnék 2 gyereket.

Szerintem az a legjobb, ha megkonzultálod az orvosoddal. De szerintem, ha elég erős a méhed, akkor az az anyajegy nem lehet akadály :)

Sok sikert!

2009. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtatok:)

1 hónapja a bőrgyógyászra rákérdeztem, hogy terhességnél lehet-e gond vele de csak nézett rám,hogy ilyen kérdést még nem is tettek fel neki,és nem is volt még gond se velük.

Nekem is hosszanti vágásom van:(

A hegszétválástól nem félek annyira,mint az anyajegytől,pedig lehet attól kéne:)

2009. jún. 11. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is van már 2 csemetém, és mindkettő császáros volt. A legkisebb már 5 éves elmúlt. Mi most próbálkozunk a 3. csemetén. Először én is elgondolkodtam a dolgon, hogy merjek-e vállalni még egy császáros szülést. Úgy gondoltam belevágunk. Elég sok idő telt el, komplikáció nem volt. Szerintem az anyajegy nem fog problémát okozni neked, mivel az orvosok is látják és nem fogják megsérteni. Javaslom, hogy kérdezd meg az orvosodat az anyajegyedről és a lehetséges babavárás nehézségeiről. Kivánok neked boldog babavárást!
2009. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél végül? :)
2009. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!