Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napja késik a mensim!...

11 napja késik a mensim! Holnap reggel tesztelek és ha pozitív elmenjek dokihoz? Aznap lennék 6+0. Vagy várjak még 1-2 hetet . Nem korai?

Figyelt kérdés
Május 1-jén jött meg utoljára. 31-re nem vártam. Azóta tegnap reggel volt egy kicsi világosbarna foltom, utána egész nap semmi ... ma csak egy kis barna pötty délelőtt, de azóta se semmi .... a hőm tegnap még 37,2 volt! Lehet, h baba van és esetleg egy kis hormoningadozás az a csöpp folt? Hétfő este még szellemcsíkos volt a tesztem! Mi a véleményetek? (ja, amúgy holnapra van időpontom, mert gondoltam ha ennyit késik, megnézetem magam...)
2009. jún. 11. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem bírnám ki holnapig! Ma csinálnék tesztet. Nekem a nem várt előtt 1 nappal már kimutatta:))
2009. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha + lesz a teszted,akkor ráérsz elmenni majd 8 hetesen,mert akkor már többet lát a doki és van szivhang is már!Sokak nem fognak velem egyetérteni,de nem baj!:)

Vigyázz magadra és jó egészséget!

2009. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hát a baj az hogy ha még nincs szív hang és a dokid olyan akinek nincs laborja akkor csak ultrahangon fogja tudni megnézni, igaz már pete zsákot látnia kellene. Végül is nyugodtan elmehtsz, de én várnék 1-2 hetet hogy feleslegesen ne dobjak ki pénzt.Ha tényleg pozitív lesz. (igaz ha a hcg teszt halványan de pozitív vagy akkor biztos terhes vagy)


ezt neked kell eldönteni hogy ha pozitív a teszt és nem akarsz feleslegesen kidobni pénzt, akkor még vársz egy hetet. Igaz ha meg barnázol, jobb minél elöbb menni.

2009. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

En elmennek ket okbol is.

1. Hogy megnyugodjak, hogy nem mehen kivuli a terhesseg es johelyre van beagyazodva a baba. Ha 6 hetes leszel akkor ezt mar latjak.

2. Mert barnazol es lehet kene neked egy kis progeszteron potlas. Ez nem art ha nincs gond de ha viszont van akkor elet mento lehet a babadra nezve. Ha barnazol menj dokihoz.

2009. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem május 6-án volt meg utoljára, 31-re vártam, egy hétre rá teszteltem és + lett.

Nekem már volt egy vetélésem, ezért én már tegnap előtt kedden elmentem dokihoz, nehogy méhen kívüli legyen pl.

Én reggel teszteltem, mert azt mondják, hogy akkor magasabb a vizelet HCG tartalma. De ha holnap mész dokihoz, már biztos látni fogja a babát.


Szorítok nektek!

2009. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
14:08-as vagyok. Én az SZTK-ba szoktam menni, a rendelőben van UH és így ingyenes.
2009. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a gyors válaszokat ... ha holnapig nem jön meg, akkor reggel elsőből tesztelek! Én is sztk-ba mennék, mert sajna nem fér bele a magándoki ... :-( Az sztk-ban nincs UH, de onnan átküldenek egy papírral a kórházba, ahol már van...meglátjuk! Jó egészséget Mindenkinek! Majd azért jelentkezem, hogy mi van :)

2009. jún. 11. 14:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti ott a baba. Tesztelj nyugodtan és menj dokihoz. A barnázás nem biztos hogy jót jelent.
2009. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ja még valami eszembe jutott, szerintem nem vagy 6 hetes, ha annyi lennél akkor mondjuk hétfön még csak 5 hetes voltál de egy 5 hetes terheséget a tesztnek már erösen kéne mutatni, mert 5 hétre már teng benned a hcg. Ha viszont csak 2-3 hetes vagy akkor lehet szellem csíkos, vagy akkor ha esetleg megtapadt, de levált vagy felszívódott.
2009. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát, holnap reggel kiderül ... az alhasi bizserésen kívül nem érzek semmi mást! Nincs cicifájdalom, nem vagyok rosszul szagoktól, néha van émelygés, de az is inkább este... bár nem tudom ez mennyire törvényszerű! A ciklusaim tökéletesen működnek egyébként!!! Soha, se doha nem késett még ennyit (26 éves vagyok, szóval már megvan 15 éve)!!! Amúgy ha terhes lennék, akkor tuti már az 5. hétben lennék, mert a ciklus 2. felében már nem voltunk együtt-a beágyazódás miatt, csak PÉ környékén. Úgyhogy lehet, h nem baba ... majd kiderül ... ha negatív, mindenképp elmegyek dokihoz ... ha pozitív lehet még várok ...köszi a válaszokat!
2009. jún. 11. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!