Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen befolyása van annak ha...

Milyen befolyása van annak ha reggel megmérem a hőmet?

Figyelt kérdés
Most megmértem és pont 37 volt.9,én volt peteérésem remélem babát várok..:)Mikor mérjek és hol hogyan stb..és mit befolyásol vagyis mire utal??
2012. márc. 14. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
most már nem utal semmire. előtte kellett volna mérni
2012. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem utal semmire. Mostmár egészen addig magasan van a hő amíg meg nem jön, terhesség esetén pedig magasan marad. De ez csak akkor derül ki ha már késik, és tesztelsz. A hőmérőzés inkább arra alkalmas, hogy megállapítsuk, hogy volt-e peteérés és mikor, nem arra, hogy előre jósolgassunk belőle, hogy vajon sikerült-e vagy sem.
2012. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát csak utal valamire hogy ha ti is ezt csináljátok..de hát mndegy végülis...
2012. márc. 14. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy szóval sem mondtam, hogy csinálom. Amúgy meg megmondtam, hogy mire utal. A peteérést lehet utólag megállapítani róla, a terhességet nem jelzi.
2012. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogyha esetleg a peteérés után mégegyszer megemelkedik a hő, akkor az utalhat terhességre. De ahhoz, hogy ez látszódjon, az egész ciklus alatt mérni kell, ha most kezded el, abból már nem lehet következtetni semmire.
2012. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Befolyása nincs,és így már tényleg nem utal semmire,főleg nem a nap végén!

A hőmérés arra jó hogy a ciklusod első napjától követni tudd a peteérést és megismerd a tested jelzéseit!

Minimum(!!) 3 órás alvás után,reggel rögtön ébredés után lehetőleg mozgás nélkül kell mérni a hőt,szájban vagy hüvelyben!

A hüvely ajánlottabb!A száj nem mindenkinek jó!

6 napja volt peteérésed tehát még a beágyazódás zajlik(ha zajlik) szóval még várj 6 napot és kiderül hogy van-e baba a dologban!

Ha esetleg nincs baba(de kívánom hogy legyen) és megjön a havid,az első naptól kezd el mérni a hődet minden nap és jegyezd fel füzetbe,vagy itt az adott fórumokon!(ciklus.hu,fertilityfriend,tervezettbaba.hu,wunschkinder.net stb stb!)

Remélem segítettem!

2012. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm utolső sokat segitettél :)
2012. márc. 14. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:

A hőmérőzést a peteérés megállapítása miatt kell csinálni. Amikor nem akart összejönni a baba, a dokim azt mondta, legalább 3 hónapig mérjem (előttem szóló leírása alapján) mindig reggel, ébredés után, de felkelés előtt. A mensi előtt leesik a hő, ha volt beágyazódás fenn marad. Tényleg pontosan kell csinálni, különben semmi értelme.

Semmit nem befolyásol.

2012. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!